Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127 315/30 ZR18 98Y

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127
Hankook Ventus S1 Evo 3 K127
Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127315/30 ZR18 98Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
315
Висина:
30
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8808563515243
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
73 dB

Највисока цена:  259,3 €

Цена по парче

259,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,81 €

Назад кон врвот