Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127 305/30 ZR20 103Y

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127
Hankook Ventus S1 Evo 3 K127
Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127305/30 ZR20 103Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
305
Висина:
30
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8808563453767
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
75 dB

Највисока цена:  262,5 €

Цена по парче

262,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,02 €

Назад кон врвот