Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127 305/25 ZR21 98Y

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127
Hankook Ventus S1 Evo 3 K127
Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127305/25 ZR21 98Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
305
Висина:
25
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8808563515403
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
75 dB

Највисока цена:  252,5 €

Цена по парче

252,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  12,35 €

Назад кон врвот