Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127 295/30 ZR20 101Y

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127
Hankook Ventus S1 Evo 3 K127
Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127295/30 ZR20 101Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
295
Висина:
30
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
101
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8808563453750
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
75 dB

Највисока цена:  227 €

Цена по парче

227 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,94 €

Назад кон врвот