Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127 295/25 ZR21 96Y

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127
Hankook Ventus S1 Evo 3 K127
Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127295/25 ZR21 96Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
295
Висина:
25
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8808563515397
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
75 dB

Највисока цена:  273,3 €

Цена по парче

273,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,58 €

Назад кон врвот