Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127 285/35 ZR18 101Y

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127
Hankook Ventus S1 Evo 3 K127
Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127285/35 ZR18 101Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
285
Висина:
35
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
101
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8808563477022
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
75 dB

Највисока цена:  193,1 €

Цена по парче

193,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,94 €

Назад кон врвот