Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127 285/30 ZR21 100Y

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127
Hankook Ventus S1 Evo 3 K127
Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127285/30 ZR21 100Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
285
Висина:
30
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8808563453613
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
75 dB

Највисока цена:  254,5 €

Цена по парче

254,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,78 €

Назад кон врвот