Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127 285/30 ZR20 99Y

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127
Hankook Ventus S1 Evo 3 K127
Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127285/30 ZR20 99Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
285
Висина:
30
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8808563480008
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
75 dB

Највисока цена:  212,4 €

Цена по парче

212,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,81 €

Назад кон врвот