Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127 275/40 R19 105Y

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127
Hankook Ventus S1 Evo 3 K127
Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127275/40 R19 105Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
275
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
105
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8808563507217
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
A
B
69 dB

Највисока цена:  199,2 €

Цена по парче

199,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,58 €

Назад кон врвот