Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127 275/35 ZR21 103Y

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127
Hankook Ventus S1 Evo 3 K127
Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127275/35 ZR21 103Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
275
Висина:
35
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8808563453590
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
73 dB

Највисока цена:  265,8 €

Цена по парче

265,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,04 €

Назад кон врвот