Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127 265/40 ZR20 104Y

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127
Hankook Ventus S1 Evo 3 K127
Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127265/40 ZR20 104Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
265
Висина:
40
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
104
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8808563453637
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
73 dB

Највисока цена:  214,2 €

Цена по парче

214,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,87 €

Назад кон врвот