Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127 255/50 R18 106Y

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127
Hankook Ventus S1 Evo 3 K127
Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127255/50 R18 106Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
255
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
106
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8808563427478
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
A
B
69 dB

Највисока цена:  115,6 €

Цена по парче

115,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,58 €

Назад кон врвот