Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127 255/35 ZR20 97Y

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127
Hankook Ventus S1 Evo 3 K127
Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127255/35 ZR20 97Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
255
Висина:
35
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8808563453675
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
73 dB

Највисока цена:  169,8 €

Цена по парче

169,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,72 €

Назад кон врвот