Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127 255/35 ZR18 94Y

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127
Hankook Ventus S1 Evo 3 K127
Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127255/35 ZR18 94Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
255
Висина:
35
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8808563454122
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
A
73 dB

Највисока цена:  144,7 €

Цена по парче

144,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,81 €

Назад кон врвот