Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127 245/45 ZR19 102Y

Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127245/45 ZR19 102Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
245
Висина:
45
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8808563453798
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
72 dB

Највисока цена:  164,30 €

Цена по парче

164,30 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 4,15 €

Назад кон врвот