Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127 245/40 ZR18 97Y

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127
Hankook Ventus S1 Evo 3 K127
Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127245/40 ZR18 97Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
245
Висина:
40
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8808563601793
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
72 dB

Највисока цена:  143,1 €

Цена по парче

143,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,62 €

Назад кон врвот