Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127 245/35 ZR18 92Y

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127
Hankook Ventus S1 Evo 3 K127
Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127245/35 ZR18 92Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
245
Висина:
35
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8808563454115
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
A
72 dB

Највисока цена:  136,8 €

Цена по парче

136,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,62 €

Назад кон врвот