Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127 235/50 R18 97V

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127
Hankook Ventus S1 Evo 3 K127
Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127235/50 R18 97V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
235
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563509396
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
A
B
71 dB

Највисока цена:  178,7 €

Цена по парче

178,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,47 €

Назад кон врвот