Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127 235/40 ZR18 95Y

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127
Hankook Ventus S1 Evo 3 K127
Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127235/40 ZR18 95Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
235
Висина:
40
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8808563601809
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
72 dB

Највисока цена:  139,7 €

Цена по парче

139,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,62 €

Назад кон врвот