Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127 225/50 ZR18 99Y

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127
Hankook Ventus S1 Evo 3 K127
Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127225/50 ZR18 99Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
225
Висина:
50
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8808563453972
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
72 dB

Највисока цена:  127,5 €

Цена по парче

127,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,95 €

Назад кон врвот