Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127 225/45 R19 96W

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127
Hankook Ventus S1 Evo 3 K127
Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127225/45 R19 96W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
225
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
W
EAN:
8808563458656
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
A
B
71 dB

Највисока цена:  164,3 €

Цена по парче

164,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,95 €

Назад кон врвот