Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127 225/40 ZR18 92Y

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127
Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127225/40 ZR18 92Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
225
Висина:
40
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8808563454061
ЕУ Етикета:
C
A
72 dB

Највисока цена:  83,30 €

Цена по парче

83,30 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 4,35 €

Назад кон врвот