Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127 225/35 ZR19 88Y

Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127225/35 ZR19 88Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
225
Висина:
35
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8808563453866
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
72 dB

Највисока цена:  119,90 €

Цена по парче

119,90 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 3,33 €

Назад кон врвот