Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127 215/45 R17 91W

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127
Hankook Ventus S1 Evo 3 K127
Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127215/45 R17 91W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
215
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
W
EAN:
8808563476100
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
B
71 dB

Највисока цена:  107,5 €

Цена по парче

107,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,87 €

Назад кон врвот