Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127 205/65 R17 100Y

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127
Hankook Ventus S1 Evo 3 K127
Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127205/65 R17 100Y

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
205
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8808563507361
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
A
B
68 dB

Највисока цена:  119,3 €

Цена по парче

119,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,58 €

Назад кон врвот