Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 3 EV K127E 285/35 R22 106H

Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 3 EV K127E285/35 R22 106H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
285
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
22
Индекс на товар:
106
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563538907
ЕУ Етикета:
C
A
68 dB

Највисока цена:  311,6 €

Цена по парче

311,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,07 €

Назад кон врвот