Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 3 EV K127E 265/40 R22 106H

Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 3 EV K127E265/40 R22 106H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
265
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
22
Индекс на товар:
106
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563473437
ЕУ Етикета:
C
A
72 dB

Највисока цена:  244,1 €

Цена по парче

244,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,45 €

Назад кон врвот