Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 3 EV K127E 265/40 R21 108T

Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 3 EV K127E265/40 R21 108T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
265
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
108
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563508900
ЕУ Етикета:
A
A
67 dB

Највисока цена:  284,1 €

Цена по парче

284,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,78 €

Назад кон врвот