Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 3 EV K127E 255/55 R18 105T

Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 3 EV K127E255/55 R18 105T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
255
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
105
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563508788
ЕУ Етикета:
A
A
68 dB

Највисока цена:  161,1 €

Цена по парче

161,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,81 €

Назад кон врвот