Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 3 EV K127E 255/50 R19 103T

Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 3 EV K127E255/50 R19 103T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
255
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563469782
ЕУ Етикета:
A
A
69 dB

Највисока цена:  150 €

Цена по парче

150 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,67 €

Назад кон врвот