Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 3 EV K127E 255/45 R20 101T

Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 3 EV K127E255/45 R20 101T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
255
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
101
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563598093
ЕУ Етикета:
A
B
69 dB

Највисока цена:  203,5 €

Цена по парче

203,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,47 €

Назад кон врвот