Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 3 EV K127E 255/45 R19 104W

Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 3 EV K127E255/45 R19 104W

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
255
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
104
Индекс на брзина:
W
EAN:
8808563465616
ЕУ Етикета:
A
B
72 dB

Највисока цена:  297,6 €

Цена по парче

297,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,86 €

Назад кон врвот