Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 3 EV K127E 235/60 R18 103T

Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 3 EV K127E235/60 R18 103T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
235
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563460000
ЕУ Етикета:
A
B
69 dB

Највисока цена:  112,4 €

Цена по парче

112,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,04 €

Назад кон врвот