Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 3 EV K127E 235/55 R20 105Y

Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 3 EV K127E235/55 R20 105Y

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
235
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
105
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8808563463261
ЕУ Етикета:
B
B
70 dB

Највисока цена:  258,5 €

Цена по парче

258,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,86 €

Назад кон врвот