Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 3 EV K127E 235/55 R19 101T

Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 3 EV K127E235/55 R19 101T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
235
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
101
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563460024
ЕУ Етикета:
A
A
69 dB

Највисока цена:  148,9 €

Цена по парче

148,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,67 €

Назад кон врвот