Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 3 EV K127E 235/50 R20 100T

Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 3 EV K127E235/50 R20 100T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
235
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563542690
ЕУ Етикета:
A
B
69 dB

Највисока цена:  135,3 €

Цена по парче

135,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,58 €

Назад кон врвот