Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 3 EV K127E 215/65 R17 99V

Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 3 EV K127E215/65 R17 99V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563473246
ЕУ Етикета:
A
B
70 dB

Највисока цена:  120,5 €

Цена по парче

120,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,81 €

Назад кон врвот