Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117B HRS 255/30 R19 91Y

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117B HRS
Hankook Ventus S1 Evo 2 K117B HRS
Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117B HRS255/30 R19 91Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
255
Висина:
30
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
Y
Runflat гуми:
Runflat
EAN:
8808563390512
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
73 dB

Највисока цена:  234,7 €

Цена по парче

234,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,58 €

Назад кон врвот