Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117B HRS 245/45 R18 100Y

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117B HRS
Hankook Ventus S1 Evo 2 K117B HRS
Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117B HRS245/45 R18 100Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
245
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
Y
Runflat гуми:
Runflat
EAN:
8808563350455
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
70 dB

Највисока цена:  168 €

Цена по парче

168 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,94 €

Назад кон врвот