Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117B HRS 225/45 R18 91W

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117B HRS
Hankook Ventus S1 Evo 2 K117B HRS
Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117B HRS225/45 R18 91W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
225
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
W
Runflat гуми:
Runflat
EAN:
8808563408484
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
69 dB

Највисока цена:  138,8 €

Цена по парче

138,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,87 €

Назад кон врвот