Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117B HRS 225/45 R17 91W

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117B HRS
Hankook Ventus S1 Evo 2 K117B HRS
Hankook Ventus S1 Evo 2 K117B HRS
Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117B HRS225/45 R17 91W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
225
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
W
Runflat гуми:
Runflat
EAN:
8808563359366
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
71 dB

Највисока цена:  98,7 €

Цена по парче

98,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,01 €

Назад кон врвот