Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117A 295/40 ZR20 110Y

Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117A295/40 ZR20 110Y

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
295
Висина:
40
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
110
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8808563353043
ЕУ Етикета:
D
A
73 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот