Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117A 285/35 R22 106Y

Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117A285/35 R22 106Y

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
285
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
22
Индекс на товар:
106
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8808563409948
ЕУ Етикета:
C
A
73 dB

Највисока цена:  346,8 €

Цена по парче

346,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  20,82 €

Назад кон врвот