Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117A 275/55 R19 111V

Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117A275/55 R19 111V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
275
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
111
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563353432
ЕУ Етикета:
C
A
72 dB

Највисока цена:  225,7 €

Цена по парче

225,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  12,35 €

Назад кон врвот