Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117A 265/50 ZR19 110Y

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117A
Hankook Ventus S1 Evo 2 K117A
Hankook Ventus S1 Evo 2 K117A
Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117A265/50 ZR19 110Y

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
265
Висина:
50
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
110
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8808563352947
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
72 dB

Највисока цена:  161,30 €

Цена по парче

161,30 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 9,87 €

Назад кон врвот