Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117A 265/45 ZR20 108Y

Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117A265/45 ZR20 108Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
265
Висина:
45
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
108
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8808563353517
ЕУ Етикета:
E
A
73 dB

Највисока цена:  298,3 €

Цена по парче

298,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1,41 €

Назад кон врвот