Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117A 255/60 R17 106V

Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117A255/60 R17 106V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
255
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
106
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563352893
ЕУ Етикета:
C
A
71 dB

Највисока цена:  141,8 €

Цена по парче

141,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,86 €

Назад кон врвот