Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117A 255/55 R18 109V

Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117A255/55 R18 109V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
255
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
109
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563363127
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  124 €

Цена по парче

124 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,94 €

Назад кон врвот