Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117A 255/45 ZR20 105W

Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117A255/45 ZR20 105W

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
255
Висина:
45
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
105
Индекс на брзина:
W
EAN:
8808563381619
ЕУ Етикета:
C
A
72 dB

Највисока цена:  182,6 €

Цена по парче

182,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,87 €

Назад кон врвот