Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117A 255/40 R20 101Y

Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117A255/40 R20 101Y

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
255
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
101
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8808563441764
ЕУ Етикета:
C
A
72 dB

Највисока цена:  210 €

Цена по парче

210 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,58 €

Назад кон врвот